D-Smart, yeni eklenecek kanallarla 22 HD kanal sayısına ulaşacak.İşte yeni kanallar...
D-Smart, 12 yeni kanalı daha izleyicilerinin beğenisine sunuyor. HD ve 3D spor karşılaşmaları, birbirinden ***iffli filmler, sakin yaşam programları, Amerika’nın çok izlenen iddialı yabancı dizileri, eğlenceli animasyon/çizgi film ve belgesellerin yüksek teknolojiyle yayınlanacağı yeni kanallar, D-Smart’ın içeriğini benzersiz bir şekilde zenginleştiriyor.

D-Smart, 20 Eylül tarihinde dört yeni kanalı (Eurofutbol HD, Smart HD/3D, Dizi Smart HD, MyZen TV) izleyicilerinin beğenisine sundu. Eurofutbol HD, heyecan dolu Avrupa maçlarının yer aldığı Eurofutbol kanalının yayınlarını HD farkıyla sunacak. Yeni açılan kanal Smart HD/3D ile Şampiyonlar Ligi maçları, sinema, dizi, belgesel programları HD veya 3D yayın ile izlenebilecek.

Ağırlıklı olarak kadınlara yönelik yayın yapan MyZen TV, dingin ve huzurlu yaşam, yoga meditasyon gibi kavramlarını içine alan “sakin hayat” felsefesiyle 24 saat yayın yapacak. Castle, Desperate Housewives, Private Practice, Criminal Minds, Grey’s Anatomy, Prison Break gibi dünyaca ünlü dizilerin yer aldığı Dizi Smart kanalının HD versiyonu Dizi Smart HD ise 20 Eylül’de D-Smart izleyicileriyle buluşan yeni kanallar arasında yer alıyor.

D-Smart izleyicileri, 1 Ekim’de 5 yeni kanalla daha tanışacak. SinemaTV Aile HD, Sinema TV 1001 ve Sinema TV 1001 HD, en güzel filmleri ekrana taşıyacak. Anime ve çizgi film âleminin en renkli örneklerinin yer alacağı Animex ve çarpıcı bilim ve belgesel kanalı SciTech de yine 1 Ekim’de D-Smart ailesine katılacak.

Diziler, reality şovlar ve erkeklerin dünyasını yansıtan sıra dışı programların yer aldığı FX kanalının HD versiyonu FX HD, sadece D-Smart’da yayına başlayacak. Dünyaca ünlü kanallar Fox Crime ve Fox Crime HD de 11 Kasım’dan itibaren Türkiye’de ve sadece D-Smart platformunda yayına başlayacak.