Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformu Paycell, ‘Banka Değil Kanka’ temalı reklam filmini görücüye çıkardı. Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı filmde, Paycell’in internet kazandıran banka yönüne vurgu yapılıyor.


Yeni nesil ödeme platformu Paycell, yenilenen yüzünü eğlenceli içeriğiyle dikkat çeken bir reklam filmiyle duyuruyor. Lafı uzatmadan, “Sizin hiç internet veren bankanız oldu mu?” sorusuyla konuya giren Paycell’in lansman kampanyasının filmlerinde ‘Banka Değil Kanka’ teması işleniyor. Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul’un, kollarının altına aldığı bankalı ve kankalı insanlar üzerinden Paycell’i anlattığı kampanya, 5 ayrı filmden oluşuyor.

Paycell Kart ile harcadıkça internet kazanılıyor
Türkiye’nin internet kazandıran ilk alışveriş kartı Paycell Kart, her 1 TL’ye 5MB internet hediye ediyor. Müşteriler biriktirdikleri MB’ları Paycell uygulaması içerisinden istedikleri zaman hatlarına tanımlayabiliyor. Paycell çözümleri arasında ön ödemeli kart, mobil uygulama ve Turkcell faturasına yansıtarak ödeme yapabilme seçeneği bulunuyor. Müşterilerine bir telefon numarasıyla anında farklı ödeme yöntemleri sunan Paycell, tüm kredi kartlarını destekliyor ve tüm operatör kullanıcılarına hizmet veriyor. Kullanıcılar Paycell Card alarak anlaşmalı noktalarda kart bilgilerini işyerleri ile paylaşmadan güvenli alışveriş yapabiliyor. Paycell uygulaması, daha lansmanı yapılmadan 1 milyondan fazla indirme rakamına ulaşırken, Paycell ön ödemeli kart satışı ise 200 bini geçti. Paycell; kullandıkça internet hediye etmesi, yaş sınırı olmaması, sözleşme imzalatmaması, hesap açtırmaması ve kullanıcılarını borca sokmaması gibi öözellikleriyle kendini bankadan çok kankaya benzetiyor.