Günün Ücretsiz iOS Uygulaması


App Store’da sınırlı süreliğine indirime giren uygulamalar oluyor. Biz de günün ücretsiz iOS uygulamasını takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. İşte bugünün ücretsiz iOS uygulaması.

20.05.2016 / 15:30
Mobil platformların uygulama mağazalarında her gün indirimler oluyor. Bu indirimlerde çoğu zaman popüler uygulamalar kısa süreliğine ücretsiz oluyor. Biz de günün ücretsiz iOS uygulamasını iPhone ve iPad sahibi takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.
Günün Ücretsiz iOS Uygulaması: Web Screen Recorder

iOS platformunda bildiğiniz gibi direkt olarak ekran kaydı yapmak maalesef ki mümkün değil. Buna çözüm olarak geliştirilen Web Screen Recorder,özellikle iPhone üzerinden rehber hazırlamak isteyenlerin imdadına yetişiyor.
Web Screen Recorder uygulaması ile internet sitelerini gezerken hemgörüntülü hem de sesli olarak ekran kaydını gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir arkadaşınıza herhangi bir sitede nereye tıklayacağını anlatamadığınızda, bu uygulamayı kullanarak videolu anlatım yapabilir ve derdinizi çözebilirsiniz.
Web Screen Recorder ile çektiğiniz videolar, uygulama içerisinde depolanıyor. Dilerseniz bu videoları Fotoğraflar'a kaydedebilirsiniz.
Web Screen Recorder uygulamasını indirmek için tıklayın