Xiaomi’nin gündemden düşmeyen modeli Mi Max 3 ilk defa canlı canlı görüntülendi. Bakalım Xiaomi Mi Max 3 nasıl görünüyor?
Xiaomi Mi Max 3 kameralara yakalandı!

Uzun bür süredir gündemimizde yer alan, her gün yepyeni bilgilerle karşımıza çıkan Mi Max 3, bu defa canlı canlı kameralara yakalandı. Geçtiğimiz günlerde CEO tarafından kutusu paylaşılan model ardından ön paneli ve arka paneli ile karşımıza çıkmıştı. Bugün ise bir bütün olarak karşımızda.
Yuvarlatılmış kenarlara sahip devasa ekran 18:9 ekranında sağladığı kolaylıkla kullanımı çok zor gözükmüyor. İnce çerçevelerle gelecek olan modelin ön tarafında herhangi bir buton yer almıyor.
Arka tarafa baktığımızda ise metal kasaya sahip olan modelin sol üst tarafında dikey olarak konumlandırılmış çift kamerayı görüyoruz. Parmak izi sensörünün de arka tarafta yer aldığı Mi Max 3, her ne kadar göreceli olsa da şık bir tasarıma sahip.
6.9 inç büyüklüğünde 1080p LCD ekranla gelecek olan modelde Snapdragon 636 işlemci yer alacak. 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızayla geleceği iddia edilen modelde 12 Megapiksel + 5 Megapiksellik çift kamera kurulumu yer alacak.
176.15×87.4×7.99 mm boyutlarında olacağı söylenen modelde 5500 mAh kapasiteli oldukça güçlü bir batarya yer alacak.


SDN sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız


Bu haberin kaynagına ulaşmak için Tıklayınız