Sadece yeniuyeliklere özel bu kampanyayı sizlere supersatNET ile iletmek istedik ilk hafta maçlarını ücretsiz izleyebileceksiniz kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz .

Kampanya Koşulları:
Digiturk Play hediye kampanyası 26 Haziran – 9 Ağustos 23:59 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Digiturk kampanya tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılan kullanıcılar ücretsiz Digiturk Play üyeliği başlatmış olacaklardır.
Kampanya ilk kez Digiturk Play’e üye olmuş kişiler için geçerli olup, daha önce Digiturk Play’e üye olmuş kullanıcılar mevcut e-postaları ile kampanyadan yararlanamayacaklardır.
Kampanya sayfası üzerinden iletişim bilgilerini paylaşarak ücretsiz Digiturk Play üyeliği başlatan kullanıcılar, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig sezonu 1.haftası canlı maçlarını içerecek “Digiturk Play Süper Lig Haftalık Paket” kazanacaklardır. İlgili hediye paket, üyeliğin başlaması ile beraber anında aktif olacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için, Digiturk’e iletişim ve veri işleme izni verilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında belirtilen içerikler Digiturk Play ile web’den (digiturkplay.com.tr), cepten, tabletten veya Smart TV (uyumlu cihazlar üzerinden Digiturk Play uygulamaları ile) üzerinden izlenebilir. Uyumlu cihazların listesine www.digiturkplay.com.tr/cihazlar adresinden ulaşılabilir.
Digiturk Play hediye kampanyasından tüm kullanıcılar sadece 1 kez faydalanabilir.
Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu haberin kaynagına ulaşmak için Tıklayınız