Opera Mini

Windows Phone için daha hızlı ve daha ucuz internet

Dünyada en popüler mobil tarayıcılarından biri olan Opera Mini'yi artık Windows Phone'nunuz ile kullanabilirsiniz.


Nasıl çalıştığını görün:


Daha fazla hız elde edin.

Experience the internet the way it was meant to be experienced: hızlı. Opera Mini’s compression Teknoloji loads sites quickly to deliver the heaviest of content to you even on the slowest of connections. This makes surfing fun again.


Daha azıyla daha fazla gezinin.

Büyük miktarda veri kazancı ve ne kadar veri kazandığınızı izlemenin tamamen yeni bir yoluyla veri kotanızdan daha fazla faydalanacaksınız.Daha fazla gizlilik elde edin.

Arkanızda hiç bir iz bırakmadan güvenle gezinin. Özel sekmeler sayesinde tarama bilgilerinizi ve gizliliğinizi tek dokunuşla kontrol edersiniz.


Görünümünüzü seçin.

Tasarımcıların hazırladığı arka plan resimlerinden birini seçin ve sevdiğiniz tarzla gezinin.
Daha fazla, daha akıllıca indirin.

Tüm indirme işlemlerinizi tek bir sayfadan yönetin, böylece telefonunuza gelen içerik daima sizin kontrolünüzde olur.


Sık kullandıklarınızı daha hızlı bir şekilde alın.

En sevdiğiniz internet siteleri, bir simgeye dokunmanız ve Hızlı Erişimle parmaklarınızın ucunda. İstediğiniz sayıda internet sitesiyle doldurun!Milyonların arasına katılın.

250 milyondan fazla insanın bağlı kalmak için ve maceralarını paylaşmak için Opera Mini'yi kullanmasından onur duyuyoruz. Bu bizi oldukça popüler hale getiriyor ve popüler çocuklar olarak en güncel haber, spor ve eğlence sayfalarını ve çevrimiçi hayatı takip etmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları sağlamak istiyoru